Produktinformasjon
Kindle Scribe Premium WiFi e-bokleser 10,2" (16GB) + Premium Pen Stylus
Topplisten: Amazon Lesebrett

-6%
Amazon Kindle 2024 6" 16GB E-bokleser Svart med Spesialtilbud
1 120,-
1 189,-
11
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Amazon Kindle Scribe (2022) 10.2” 16GB med Premium Pen Grå |
| Merke | Amazon |
| Farge | Grå |
| Skjermstørrelse | 10.2" |
| Series | Amazon Kindle |
Spesifikasjoner
| USB | Nei |
| Android | Nei |
| Innebygd minne | 16 GB |
| Pikseltetthet (PPI) | 300 |
| Fargeskjerm | Nei |
| Minnekortleser | Nei |
| Format | AZW, AZW3, DOC, DOCX, HTML, JPEG, MOBI, PDF, PNG, PRC, TXT, ePUB |
| Hodetelfonutgang | Nei |
Trådløs
| Wi-Fi | Nei |
Skjerm
| Berøringsskjerm | Nei |
Generelt
| Innebygde høyttalere | Nei |
Populære produkter

-6%
Amazon Kindle 2024 6" 16GB E-bokleser Svart med Spesialtilbud
1 120,-
1 189,-
11

Onyx Boox Page 7" 32GB Svart
3 069,-
3

-24%

Onyx Boox Poke 5 Svart
2 290,-
2

Onyx Boox Go Color 7 Svart
3 190,-
1
1

Onyx Boox Go Color 7 Hvit
3 190,-
1
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 759,- den billigste prisen for Amazon Kindle Scribe (2022) 10.2” 16GB med Premium Pen Grå blant 1 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste lesebrett.
Onyx Boox BOOX Go 7 – 7 tommers lesebrett med E Ink og Android 13 SvartOnyx Boox BOOX Go Color 7 Gen II – 7 tommers farge e leserOnyx Boox BOOX Go 7 64GB WiFi HvitOnyx Boox Palma 2 Pro 128GB WiFi Svart
Onyx Boox Note Air5 C 10.3" 64GB GråOnyx Boox Tab X C 13.3" 128GB GråPocketBook Verse Pro 6" 16GB Lavender DreamOnyx Box Leaf 7" 32GB Grå
Kobo Clara Colour 16GB HvitreMarkable Paper Pro Move E ink tablet + Marker Plus & Leather FolioreMarkable Paper Pro Move E ink tablet + Marker PlusreMarkable Paper Pro Move E ink tablet + Marker Plus & Weave Folio













