Gratis frakt
Frakt og levering
Forhåndsbestill
Gratis frakt
Frakt og levering
99,- kr
Betalingsalternativer
Frakt og levering
Produktinformasjon
American Tourister - Niteline Suitcases - 3 Pcs - Midnight Black /Luggage
Topplisten: Other Brand Reise
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | American Tourister - Niteline Suitcases - 3 pcs - Midnight Black |
| Merke | Other Brand |
| Type | Kofferter |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Hard eller myk | Hard |
| Egenskaper | Hjul, Kombinasjonslås, Sidehåndtak, TSA-lås, Teleskophåndtak, Topphåndtak |
| Hjultype | Dobbelthjul |
| Rom & Oppbevaring | Avdeler, Pakkebånd |
| Antall hjul | 4 hjul |
| Mønster | Ensfarget |
Mål
| Bredde | 51.0 cm |
| Dybde | 31.0 cm |
| Høyde | 79.0 cm |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 795,- den billigste prisen for American Tourister - Niteline Suitcases - 3 pcs - Midnight Black blant 3 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste reise.
Nigerian Speculative FictionArran sixty best viewsFundamental Labour Rights and the ConstitutionMy Garden A5 Notebook
Make It Plant Based! SouthernArizona Family Outdoor AdventureColonialism Uprising and the Urban Transformation of Nineteenth Century DelhiThe Restless Coast
FranceChallenges to Democracy In and Beyond EducationCollins Integrated Science for the Caribbean Student’s Book 2Inside Brazilian Bureaucracy












