
Anker Soundcore Liberty 2 Pro
Soundcore Liberty 2 Pro - True Wireless-Hodetelefoner Med Mikrofon - I Øret - Bluetooth - Hvit...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Anker Hodetelefoner

Anker SOUNDCORE Sport X20 Black
1 160,-
9

Soundcore K20i Svart
288,-
5

Soundcore Space Q45 ANC Svart
1 394,-
7

Soundcore Liberty 4 Pro Lyseblå
1 365,-
1 383,-
4

Soundcore Q20i Svart
671,-
4

Anker Soundcore AeroFit 2 Green
1 362,-
4
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
18

JBL Soundgear Clips Copper
1 206,-
4
5

Apple Airpods Max Sølv
4 990,-
7
1

Sennheiser HD 560S Sort
1 390,-
8

Samsung Galaxy Buds3 Pro Sølv
1 668,-
1
13

Bose QuietComfort Sandstone
2 741,-
3
3

Huawei FreeClip Black
989,-
1
4

JBL JR310BT Blå
249,-
351,41
4
Produktinformasjon
Soundcore Liberty 2 Pro - True Wireless-Hodetelefoner Med Mikrofon - I Øret - Bluetooth - Hvit
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner |
| IP-klasse | IPX4 |
Type
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
Funksjoner
| Funksjoner | Multipoint, Innebygget trådløs lading, Beregnet for sportsbruk, QI lading, True Wireless |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 8 h |
Design
| Vedlegg | Øregang |
| Hodtelefoner | Nei |
Størrelse
| Produktvekt | 90 g |
| Elementstørrelse | 11 mm |
Generelt
| Høyttalerelement | Balansert armatur |
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Spill av / Pause, Neste låt, Forrige låt, Volumkontroll, Svarknapp |
Lydegenskaper
| Impedans | 16 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Effekthåndtering | 5 mW |
Annet
| Lanseringsår | 2019 |
eKids BM 140 Batman hodetelefonerSteelSeries Arctis Nova 3 trådløst gamingheadset SortJBL Tune 785NC SortDacota Platinum ProX Series H11 trådløst hodesett Svart
Logitech Zone Wireless 2 ES for Business Headset GraphitePhilips TAH4000 trådløse on ear hodetelefoner SvartPhilips TAH6000 trådløse ANC hodetelefoner SvartPhilips TAH6000 trådløse ANC hodetelefoner Hvit
Yealink UH44 Mono Teams kablet headset USB A/CYealink UH46 Mono Teams kablet headset USB C/AeKids Disney Princess DP 140 hodetelefonereKids FR 140 Frozen II hodetelefoner










