Apple Watch (38/40/SE/41MM) Lippa Nylonstropp - Grå
-6%
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader din stil med Apple Watch (38/40/SE/41MM) Lippa Nylonstropp - Grå
Hvorfor velge Lippa Nylonstropp?
  • Bred kompatibilitet: Passer til flere modeller av Apple Watch, inkludert Series 1/2/3 (38mm), Series 4/5/6 (40mm), Series 7/8/9 (41mm) og Apple Watch SE (2020/2022/2023).
Slik bruker du Lippa Nylonstropp
Enten du ønsker å gi klokken din et nytt utseende eller trenger en pålitelig rem for trening, er Lippa Nylonstropp - Grå det ideelle valget. Den justerbare stroppen gjør det enkelt å finne den perfekte passformen for håndleddet ditt, fra 125 mm til 185 mm ekskludert klokken.