Apple Watch (38/40/SE/41MM) Lippa Nylonstropp - Oransje
-6%
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Lippa Nylonstropp til Apple Watch (38/40/SE/41MM) - Oransje
Slitesterk og Komfortabel Design
  • Materiale: Laget av slitesterk nylon som tåler daglig bruk uten å miste sitt gode utseende.
  • Komfort: Den lette og pustende nylonen gir en behagelig følelse, selv ved langvarig bruk.
Moderne Stil for Alle Anledninger
Kompabilitet med Apple Watch-modeller
Denne remmen passer til følgende modeller:
  • Apple Watch Series 1/2/3 (38mm)
  • Apple Watch Series 4/5/6 (40mm)
  • Apple Watch Series 7/8/9 (41mm)
  • Apple Watch SE (40mm, 2020/2022/2023)