Apple Watch (38/40/SE/41MM) Lippa Nylonstropp - Rose Gold
-6%
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Forvandle din Apple Watch med Lippa Nylonstropp - Rose Gold
Slitesterk og Komfortabel
  • Materiale: Laget av slitesterk nylon som står mot daglig slitasje.
  • Komfort: Lett og pustende materiale gir en behagelig opplevelse selv ved langvarig bruk.
  • Justerbar: Kan enkelt justeres for en perfekt passform til håndleddet (125 - 185 mm ekskl. klokke).
Moderne Design som Passer Alle Anledninger
Passer til Flere Apple Watch Modeller
Denne Apple Watch-stroppen er laget for å være kompatibel med flere modeller, inkludert:
  • Apple Watch Series 1/2/3 (38mm)
  • Apple Watch Series 4/5/6 (40mm)
  • Apple Watch Series 7/8/9 (41mm)
  • Apple Watch SE (40mm) - 2020/2022/2023