Apple Watch (38/40/SE/41MM) Silikonrem Lippa FLOUR - Rød
-5%
fra 99,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader stilen din med Apple Watch (38/40/SE/41MM) Silikonrem Lippa FLOUR - Rød
Design og komfort i fokus
Spesifikasjoner og kompatibilitet
  • Farge: Rød
  • Materiale: Silikon
  • Størrelse på håndledd: 140-180mm (ekskl. klokke)
  • Kompatible modeller:
    • Apple Watch Series 1/2/3 (38mm)
    • Apple Watch Series 4/5/6 (40mm)
    • Apple Watch Series 7/8/9 (41mm)
    • Apple Watch SE (40mm, 2020/2022/2023)