Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Blå
Produktinformasjon
Oppgrader din Apple Watch med Lippa Nylonstropp - Blå
Slitesterk og Komfortabel Design
- Materiale: Laget av slitesterk nylon som tåler daglig bruk.
- Komfort: Den lette og pustende nylonen gir en behagelig følelse selv ved langvarig bruk.
- Justerbar: Remmen kan enkelt justeres for å gi deg en perfekt passform.
Moderne Stil for Alle Anledninger
Kompabilitet med Flere Modeller
Denne remmen er kompatibel med følgende Apple Watch-modeller:
- Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
- Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
- Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
- Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
- Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Lippa Tilbehør til smartklokker
Spesifikasjon
| Produktnavn | Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Blå |
| Merke | Lippa |
| Farge | Blå |
| Series | Övriga |
| Produkttype | Klokkereim |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Garmin Bicycle Mount Kit
Apple 49/46 mm Black Titanium Milanese Loop Medium
POLAR SILIKONARMBÅND 20 MM S-L GREIGE