Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Grå
Produktinformasjon
Oppdag Lippa Nylonstropp til Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) - Grå
Slitesterk og Komfortabel Design
- Materiale: Laget av slitesterk nylon som tåler daglig bruk.
- Komfort: Den lette og pustende nylonen gir en behagelig opplevelse, selv ved langvarig bruk.
- Justerbar: Remmen kan enkelt justeres for en perfekt passform, tilpasset håndleddet ditt (125 - 185 mm ekskl. klokke).
Moderne Stil for Alle Anledninger
Kompabilitet med Flere Modeller
Denne remmen er kompatibel med følgende Apple Watch-modeller:
- Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
- Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
- Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
- Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
- Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)