Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Grønn / Blå
-6%
Lippa Nylonrem til Apple Watch (42/44/45/49) Gr??nn/Bl??...
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Forvandl Apple Watch med Lippa Nylonstropp - Grønn / Blå
Holdbar og Komfortabel
  • Materiale: Slitesterk nylon som sikrer lang levetid.
  • Komfort: Lett og pustende, slik at du kan bruke den hele dagen uten ubehag.
  • Justerbar passform: Tilpass stroppen til håndleddet ditt for optimal komfort (125 - 185 mm ekskl. klokke).
Moderne og Allsidig Design
Bred Kompatibilitet
Lippa Nylonstropp er designet for å passe flere modeller av Apple Watch, inkludert:
  • Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
  • Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)