Apple Watch (42/44/SE/45/49mm) Lippa Nylonstropp - Rustrød
-6%
Lippa Nylonreim til Apple Watch (42/44/45/49) Apricot...
fra 81,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Lippa Nylonstropp til Apple Watch - Rustrød
Slitesterk og Komfortabel Design
  • Materiale: Laget av slitesterk nylon som tåler daglig bruk uten å miste sitt gode utseende.
  • Komfort: Den lette og pustende nylonen gir en behagelig følelse selv ved langvarig bruk.
  • Justerbar Passform: Remmen kan enkelt justeres for å passe håndleddet ditt perfekt, med en størrelse fra 125 mm til 185 mm (uten klokke).
Moderne Stil for Alle Anledninger
Kompabilitet med Flere Modeller
Denne remmen passer til følgende Apple Watch-modeller:
  • Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm
  • Apple Watch Series 4/5/6 - 44mm
  • Apple Watch Series 7/8/9 - 45mm
  • Apple Watch SE - 44mm (2020/2022/2023)
  • Apple Watch Ultra/Ultra 2 (49mm)