ASUS VA24EQSB 24" FHD IPS PC-skjerm med 75Hz og Høyttalere Hvit
-1%
ASUS Eye Care VA24EQSB 23,8" LED-skjerm - 1920x1080/75Hz - IPS, 5ms...
fra 1 352,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
ASUS VA24EQSB - LED-skjerm - Full HD (1080p) - 24"
Siste kjente pris:
Sammenligning av produkter
-1%
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
75 Hz
144 Hz
Skjermteknologi
LCD
LED
LCD
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Produktinformasjon
Opplev skarpe bilder og levende farger med ASUS VA24EQSB
Designet for å imponere
Skarpe detaljer og bred innsynsvinkel
Flere tilkoblingsmuligheter
Fleksibel justering
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS VA24EQSB
MerkeAsus
FargeHvit
Spesifikasjoner
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
PaneltypeIPS/PLS
SkjermoverflateMatt
Kontrast1000 :1
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
TypeStandard
Responstid5 ms
Responstid (eksakt verdi)5.0 ms
Adaptiv synkronisering
Nei
Pixelstørrelse0.2745 mm
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
EnergiklasseE
VESA-mål100x100 mm
Mål
Dybde uten stativ4.4 cm
Bredde54.0 cm
Høyde (uten stativ)325 mm
Høyde (med stativ)450, 8 mm
Dybde (uten stativ)44, 4 mm
Dybde (med stativ)211, 4 mm
Vekt (uten stativ)3, 2 kg
Vekt (med stativ)5, 2 kg
Funksjoner
Høydejustering
Tilkoblinger
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI1
USB
Antall USB2
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA1
Hodetelefonutgang
HDMI-versjon1.4
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
HDCP
Innebygd USB-hub
Design
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Justerbar høyde
Pivot 90°
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)14 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)18.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
Bærekraftsertifiseringer TCO
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Skjermstørrelse24.0 "
Oppdateringsfrekvens75 Hz
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
SkjermteknologiLED
Lagring
Minnekortleser
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Tilstrekkelig arbeidsplass. Den 24” flate skjermen gir god plass til flere vinduer og er ideell for kontor- og hjemmebruk.
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 352,- den billigste prisen for ASUS VA24EQSB 24" FHD IPS PC-skjerm med 75Hz og Høyttalere Hvit blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.