
ASUS ROG Strix Go Core Moonlight Hvit
Produktinformasjon
ASUS ROG Strix Go Core Moonlight Hvit - Din nye gaming-kompanjong
Er du på jakt etter hodesett som leverer førsteklasses lydkvalitet og komfort under lange spilløkter? Da trenger du ikke lete lenger! ASUS ROG Strix Go Core Moonlight Hvit er skapt for gameren i deg, med en lys og elegant design som skiller seg ut.
Imponerende lydopplevelse
- 2.0 stereo lydgjengivelse for en oppslukende opplevelse i spillingens verden.
- 40 mm ASUS Essence-drivere som gir rik og klar lyd, perfekt for både spill og musikk.
- Optimalisert dypbass for å maksimere stemningsopplevelsen under spill.
Design og komfort
- Over-ear konstruksjon som sikrer god lydisolasjon og komfort.
- Vekt på kun 252g, noe som gjør dem lette å ha på seg i mange timer.
- Sammenleggbar design gjør dem enkle å ta med seg overalt.
Kontroll og kommunikasjon
- Fysiske kontroller tilgjengelig på øreklokkene for enkel justering av volum og deaktivere mikrofonen.
- En sertifisert mikrofon fra Discord og TeamSpeak for krystallklar kommunikasjon, så du alltid er en del av spillet.
Spesifikasjoner
Kategori: Øreklokker
Kommunikasjon: Kabletbasert
Aktiv støydemping (ANC): Nei
Farge: Hvit
Type: Hodetelefoner
Type hodetelefoner: Over-Ear
Gaming Headset: Ja
Lydgjengivelse: 2.0 (stereo)
Mikrofon: Ja
Trådløse: Nei
Med ASUS ROG Strix Go Core Moonlight Hvit kan du ta spillopplevelsen din til nye høyder. Er du klar for å dominere spillfeltet med stil og komfort? Bestill i dag og opplev forskjellen!
Topplisten: Asus Hodetelefoner

Asus H1 Svart

ASUS ROG Delta II Svart

ASUS ROG Pelta Wireless Svart

ASUS ROG Delta II Hvit

ASUS ROG Cetra II Core

Spesifikasjon
| Produktnavn | ASUS ROG Strix Go Core Moonlight Hvit |
| Merke | Asus |
| Kommunikasjon | Kabletbasert |
| ANC | Nei |
| Farge | Hvit |
| Type | Hodetelefoner |
| Kabellengde | 1.2 m |
| Vekt | 252.0 g |
| Kategori | Øreklokker |
| Type hodetelefoner | Over-Ear |
| Gaming Headset | Ja |
| Trådløs | Nei |
| Passer til | Gaming |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Sammenleggbare | Ja |
| Avtagbar kabel | Nei |
| Vannbestandig | Nei |
| Konsoll | Playstation 4, Playstation 5, Xbox One |
| Virtuell surround | Ja |
| Egnet for trening | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
| Volumkontroll | Rotasjon |
| Antall mikrofoner | 1 |
| Kontakttype | 3.5mm |
| Multipoint | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 40000.0 Hz |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Membran | 40.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Ja |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit

Jabra Elite 4 Marineblå

JBL Tour Pro 3 Latte

Jabra Elite 4 Dark Grey

Sennheiser Momentum 4 Svart

Bose QuietComfort White

Philips TAH3209BG Beige

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart

JBL Soundgear Clips Copper

Jabra Elite 7 Pro Black
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 059,- den billigste prisen for ASUS ROG Strix Go Core Moonlight Hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.










