ASUS ROG Strix XG27ACMES-W 27" QHD Gaming Skjerm 255Hz IPS
-1%
ASUS Rog Strix Xg27Acmes Computer (90LM0C90-B01171) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 2560 x 1440 - HD: Wide Quad HD - USB-C: 1 - DP: 1 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Ja - Svivel: Ja - Svingtapp: Ja - Energieffektivitetsklasse: E - Oppdateringsfrekvens: 255Hz - Bære......
fra 3 289,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
ASUS Rog Strix Xg27Acmes Computer (90LM0C90-B01171) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 2560 x 1440 - HD: Wide Quad HD - USB-C: 1 - DP: 1 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Ja - Svivel: Ja - Svingtapp: Ja - Energieffektivitetsklasse: E - Oppdateringsfrekvens: 255Hz - Bærekraft: Forest Stewardship Council (FSC) Mix
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS ROG Strix XG27ACMES W 90LM0C92 B01171
MerkeAsus
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 289,- den billigste prisen for ASUS ROG Strix XG27ACMES-W 27" QHD Gaming Skjerm 255Hz IPS blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.