Asus ROG Strix XG27AQDMGZ 27" gaming-skjerm
Asus ROG Strix XG27AQDMGZ 27" gaming-skjerm har et skinnende 1440p WOLED-panel med ultrajevn 240Hz oppdateringsfrekvens, 0,3 ms responstid, for en opplevelse i spillet som lar deg reagere umiddelbart og bruke instinktene dine....
fra 8 279,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-8%
Oppløsning
5120x1440 (UltraWide)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
170 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Asus ROG Strix XG27AQDMGZ - En 27" gaming-skjerm for den ultimate opplevelsen
Suveren ytelse med 240Hz oppdateringsfrekvens
Med en oppdateringsfrekvens på 240Hz og en lynrask responstid på kun 0,3 ms, kan du være sikker på at ingen bevegelser vil gå ubemerket hen. Dette betyr at du kan reagere lynraskt i intense spillscenarier og få et konkurransefortrinn i multiplayer-spill!
Optimalisert for gamers
  • Størrelse: 27 tommer
  • Oppløsning: 1440p
  • Paneltype: WOLED
  • Oppdateringsfrekvens: 240Hz
  • Responstid: 0,3 ms
Spesifikasjon
Type
BruksområdeGaming skjermer
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 279,- den billigste prisen for Asus ROG Strix XG27AQDMGZ 27" gaming-skjerm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.