ASUS VG27AQL3A 27" QHD 180Hz IPS Gaming-skjerm - 1ms...
fra 3 699,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
ASUS TUF 27" Gaming-skjerm QHD 2560x1440 180Hz IPS HDR
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
180 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LED
LCD
LCD
Produktinformasjon
Opplev ASUS TUF VG27AQL3A – Den Perfekte Gaming Skjermen!
Er du på utkikk etter en gaming-skjerm som gir deg en utrolig visuell opplevelse? Da er ASUS TUF VG27AQL3A skapt for deg! Denne 27-tommers skjermen har en imponerende oppløsning på 2560 x 1440 piksler (Wide Quad HD), og leverer en fantastisk bildekvalitet som gjør at hver detalj lyser opp skjermen. Med en oppdateringsfrekvens på 180 Hz og en lynrask responstid på 1 ms, kan du si farvel til uskarpe bilder og hei til en jevn og synkronisert spilling!
Svevende Grafikk og Fargegjengivelse
Funksjoner som Forbedrer Spilling
  • G-Sync Compatible & FreeSync Premium: Opplev spill uten tearing og stuttering.
  • Innebygde høyttalere: Ingen ekstra lydkomponenter nødvendig; lyden er klar og fin.
  • VESA-monteringsmuligheter: Gjør det enkelt å tilpasse skjermposisjonen etter dine behov.
  • USB-hub: En praktisk innebygd USB-hub (3.2 Gen 1) for enkel tilkobling av enheter.
Spesifikasjoner du Kan Stole På
  • Skjermtype: LCD, Flat design
  • Størrelse: 27" (68,6 cm)
  • Vekt uten stativ: 4,6 kg
  • Høyde (med stativ): 534 mm
  • Dybde (med stativ): 215 mm
  • Strømforbruk: 23 W (normal bruk)
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnASUS TUF VG27AQL3A
MerkeAsus
FargeSort
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
VESA-feste
Ja
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync, AMD FreeSync Premium
EnergiklasseF
Energiklasse (HDR)G
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Dybde215 mm
Høyde (uten stativ)367 mm
Høyde (med stativ)534 mm
Dybde (uten stativ)51 mm
Dybde (med stativ)215 mm
Vekt (uten stativ)4, 6 kg
Vekt (med stativ)6, 9 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon2.0
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
DisplayPort-versjon1.4
Antall HDMI2
Design
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk operativ23 W
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)56 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)26 kWh
Størrelse
Produktvekt6.9 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Lysstyrke (nits)400 cd/m²
Oppdateringsfrekvens180 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (sRGB)130 % av sRGB
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
1 ms responstid. 1 ms responstid fjerner såkalt ghosting og gjør handlinger mer presise.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 699,- den billigste prisen for ASUS TUF 27" Gaming-skjerm QHD 2560x1440 180Hz IPS HDR blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.