
Asus Vz279heg1r
Produktinformasjon
Oppdateringsfrekvens
Skjermer med en oppdateringsfrekvens på 75 Hz gir en litt raskere oppdatering enn standard 60 Hz-skjermer. Denne økte frekvensen kan gi en litt jevnere visuell opplevelse, spesielt for vanlig bruk og produktivitetsoppgaver. Mens 75 Hz kanskje ikke er ideelt for krevende gaming eller profesjonelle bruksområder, gir det fortsatt en forbedret ytelse sammenlignet med 60 Hz-skjermer. Skjermer med 75 Hz er en mellomting mellom standard og høy oppdateringsfrekvens, og de kan være et godt valg for brukere som ønsker en liten oppgradering fra de vanlige 60 Hz-skjermene uten å gå til de høyere frekvensene.
Topplisten: Asus PC skjermer

ASUS ZenScreen MB16ACE

ASUS ROG Strix XG27ACMES-W 27" QHD Gaming Skjerm 255Hz IPS

ASUS ROG Swift PG27AQWP-W 26,5" QHD Gaming Skjerm 540Hz OLED

ASUS TUF Gaming VG24VQE
Spesifikasjon
| Produktnavn | Asus Vz279heg1r |
| Merke | Asus |
| Farge | Sort |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Pixelstørrelse | 0.31 mm |
| Paneltype | IPS |
| Kamera (innebygd) | Nei |
| VESA-feste | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Energiklasse | E |
| Lanseringsår | 2020 |
| Bredde | 612.6 mm |
| Dybde | 213 mm |
| Vekt (uten stativ) | 3.9 kg |
| Dybde uten stativ | 37.7 mm |
| Høyde | 431 mm |
| Bærbar | Nei |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Ja |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Funksjoner | Flimmerfri, Blålysfilter |
| RGB | Nei |
| VGA inn | Ja |
| DVI inn | Ja |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| HDMI | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| Antall HDMI-innganger | 1 |
| USB-C Power Delivery | Nei |
| HDCP | Ja |
| Design panel | Flat |
| Strømforbruk standby/hvilemodus | 0.3 W |
| Strømforbruk operativ | 18 W |
| Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t) | 21 kWh |
| Produktvekt | 3 kg |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Lysstyrke (nits) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Skjermteknologi | LCD |
| HDR | Nei |
| Minnekortleser | Nei |
| Type VESA-feste | 75x75mm |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Synkroniseringsmetode | Ja |
| Multitouch | Nei |
| Typ | Gamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm |
| Integrerte høyttalere | Nei |
| TCO-sertifisering | TCO Displays 7.0 |
| Bildestørrelse | 27 Tommer |
| Bildeforhold | 16:9 |
| Maks oppløsning | 1920x1080 |
| Visninngsvinkel (horisontal) | 178 Grader |
| Dynamisk kontrast | 100000000 : 1 |
| Bakgrunnsbelysning | LED (lysdiode) |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 499,- den billigste prisen for Asus Vz279heg1r blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.




















