beyerdynamic DT-100/400-B
-1%
beyerdynamic DT-100/400-B
fra 2 753,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Beyerdynamic DT 100 Studio-hodetelefoner (svarte, 400 ohm)
Siste kjente pris:
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag beyerdynamic DT-100/400-B: Den ultimate lydopplevelsen
Design og komfort i fokus
  • Høy SPL-håndtering: Med en impedans på 400 ohm, kan disse hodetelefonene håndtere høye lydnivåer uten å miste kvaliteten.
Lydkvalitet som imponerer
Kvalitet du kan stole på
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
Produktnavnbeyerdynamic DT-100/400-B
MerkeBeyerdynamic
FargeSort, Sølv, Grå
Type
Trådløs
Nei
Funksjoner
FunksjonerAvtagbar kabel
Tilkoblinger
Kablet (hodetelefon>lydkilde)
Ja
Type kontakt3.5mm
Design
VedleggHodebøyle
Hodtelefoner
Nei
Størrelse
Produktvekt350 g
Generelt
Akustisk konstruksjonLukket
HøyttalerelementDynamiske
HodetelefondesignOver-ear
KanalerStereo
Simulert surroundlyd
TypOver-ear hodetelefoner, Studio hodetelefoner
Lydegenskaper
Impedans400 Ω
Mikrofon
Frekvensomfang (min)30 Hz
Frekvensomfang (maks)20000 Hz