beyerdynamic DT-109/M200/H400-B Hör/Sprechkombination
-1%
Lukket hodetelefonRobust og holdbar hodetelefonStudio og broadcast brukBehagelig og bra passformProfesjonell mikrofonSterkt støyreduserendeFås i flere strømvariasjonerFås i flere farger Beyerdynamic DT 109 - 400 ohm - Sort Profesjonell headset med uovertruffen støyreduksjon og montert mikrofon. Robust de......
fra 3 654,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag beyerdynamic DT-109/M200/H400-B Hör/Sprechkombination
Fremragende lydkvalitet og komfort
  • Impedans: 400 Ohm
  • Lydtrykk: 94 dB
  • Frekvensområde: 30-20,000 Hz
  • Vekt: 390 g
  • Mikrofon type: Dynamisk
  • Polemønster: Hypercardioid
  • Impedans: 200 Ohm