beyerdynamic DT-297-PV/80 MKII Hör-Sprech Kombination
-1%
Skreddersydd studioheadsetFantastisk komfortKvalitets kondensatorkapselFås i flere strømvariasjonerResistent overfor RFIOBS. kommer uten forbinderkabel Beyerdynamic DT 297 PV MK II 80 Ohm Profesjonelt studiohodesett laget for live og ikke-live studioopptak og moderering. Motstandsdyktig mot RFI (høyfrekvent......
fra 4 004,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Opplev Kvalitet med beyerdynamic DT-297-PV/80 MKII
Detaljert Beskrivelse av Produktet
  • Type: Hodetelefoner
  • Farge: Svart
Funksjoner og Spesifikasjoner
Med en vekt på kun 240 g (uten kabel) er disse hodetelefonene lette og komfortable å bruke over lengre perioder. Den dynamiske lukkede designen og en nominal impedans på 80 Ohm sikrer en imponerende lydkvalitet med et frekvensområde på 10 - 30,000 Hz og lydtrykknivå på 100 dB.
Den medfølgende kondensatormikrofonen med retningskarakteristikk kardioid og en nominal impedans på 300 Ohm gir krystallklar lydopptak i et frekvensområde på 40 - 20,000 Hz. Mikrofonen krever fantommating på 12 - 48V for drift og inkluderer en vindskjerm for optimal ytelse.