Bosch Battery Lawnmower CityMower 18V-32-300
Gressklipper, trdls, 18 V, uten batteri, 32 cm, 8.8 kg...
fra 2 909,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Bosch City Mower 18V-32 solo cordless lawn mower
Siste kjente pris:
Sammenligning av produkter
Type
Oppladbare gressklippere
Oppladbare gressklippere
Oppsamler
Med oppsamling
Med oppsamling
Antall høydeposisjoner
13
Klippebredde (maks)
38.0 cm
32.0 cm
36.0 cm
Spenning
18 V
18 V
18 V
Vekt
16.2 kg
9.4 kg
14.0 kg
Batterikapasitet
4 Ah
5.2 Ah
Produktinformasjon
Bosch Battery Lawnmower CityMower 18V-32-300 – Effektiv klipping med batteridrift
Nøkkelfunksjoner og spesifikasjoner
  • Klippeområde: Maks 300 m²
  • Klippebredde: 32 cm
  • Klippehøyde: Justerbar fra 30 mm til 60 mm i 3 nivåer
  • Oppsamler kapasitet: 31 liter
  • Vekt: Kun 9,4 kg
  • Batteri: 18 V, 4 Ah (batteri selges separat)
  • Mål: Høyde 103 cm, Dybde 121 cm, Bredde 36 cm
Bruksscenarier
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnBosch Battery Lawnmower CityMower 18V-32-300
MerkeBosch
GressklipperkurvMed kurven
TypeOppladbare gressklippere
ModellnavnBosch CityMower 18V-32-300 Solo Oppladbar gressklipper
Spesifikasjoner
Klippeområde300.0 m²
EgenskaperSammenleggbart håndtak
BioklippUten
OppsamlerMed oppsamling
KlippeteknikkRotorklipper
Lydnivå89.0 dB
Antall høydeposisjoner3
Oppsamler Størrelse31.0 L
Klippebredde (min)32.0 cm
Klippebredde (maks)32.0 cm
Klippehøyde (min)30.0 mm
Klippehøyde (maks)60.0 mm
Arbeidsbredde32 cm
FunksjonerSammenleggbart håndtak
Mål
Bredde36.0 cm
Dybde121.0 cm
Høyde103.0 cm
Vekt9.4 kg
Strømkilde
Spenning18 V