Bosch Trimmer GFR 18V-23 23CM SOLO

Bosch Trimmer GFR 18V-23 23CM SOLO

Bosch ryddesag GFR 18V-23 for hagearbeid uten anstrengelse....
fra 2 789,-
På lager i 9 butikker

Kjøp på nett

banner-image

Sammenligning av produkter

Her finner du de fire mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.
Bosch Trimmer GFR 18V-23 23CM SOLO
Bosch Trimmer GFR 18V-23 23CM SOLO
2 789,-
Energikilde
Batteri
Batteri
Batteri
Batteri
Batteri
Type
Gresstrimmere & Ryddesager
Gresstrimmere & Ryddesager
Gresstrimmere & Ryddesager
Arbeidsbredde
23.0 cm
33.0 cm
Vekt
3.6 kg
4.3 kg
4, 1 kg
Spenning
18.0 V
18.0 V
36.0 V

Produktinformasjon

Bosch GFR 18V-23 23 cm - kraftig batteridrevet gresstrimmer

Bosch GFR 18V-23 Professional er en lett og velbalansert batteridrevet gresstrimmer for mellomstore og store hager. Den børsteløse motoren, den elektroniske hastighetsreguleringen og det fleksible klippesystemet med både 3-tanns kniv og Pro Tap-tråd gjør det enkelt å rydde gress, ugress, tykkere vegetasjon og tett undervekst. Maskinen bruker Bosch Professional 18V-batterier, men leveres som SOLO-versjon uten batteri og lader.

GFR 18V-23 med børsteløs motor og jevn klipping

Den kraftige, børsteløse motoren gir høy ytelse, lengre driftstid per batterilading og god levetid. Du kan justere motorturtallet manuelt fra 4500 til 6400 o/min etter arbeidsforholdene. Den elektroniske reguleringen holder samtidig hastigheten jevn når trimmeren møter belastning, slik at du får stabil og effektiv klipping - også i høyt gress og tett vegetasjon.

Sliter du med at gress og ugress setter seg fast rundt skaftet? Boschs Anti-Tangle-funksjon reduserer risikoen for blokkeringer, slik at arbeidet går raskere og mer smidig. Den lave vekten på 3,6 kg uten batteri, kombinert med en velbalansert konstruksjon og medfølgende skulderreim, gjør det enklere å arbeide komfortabelt over lengre tid.

Bosch GFR 18V-23 23 cm med kniv og trimmertråd

Velg riktig klippemetode for oppgaven. Det medfølgende 3-tanns gressbladet har en klippediameter på 23 cm og passer godt til kraftigere gress, ugress og undervegetasjon. For vanlig gress, kanter og mer skånsom rydding bruker du Pro Tap-tråden, som gir en større klippediameter på 33 cm. Kniven har en tykkelse på 2 mm, og spindelen har en borediameter på 25,4 mm.

De viktigste tekniske dataene er:

  • Børsteløs motor med elektronisk hastighetsregulering
  • 18 V
  • Klippediameter med kniv - 23 cm
  • Klippediameter med tråd - 33 cm
  • Tomgangsturtall - 4500-6400 o/min
  • 3-tanns kniv og Pro Tap-tråd
  • Knivtykkelse - 2 mm
  • Vekt uten batteri - 3,6 kg

Kompatibel med Bosch Professional 18V System

Har du allerede batterier og lader fra Bosch Professional 18V System, kan de brukes med GFR 18V-23. Det gjør det enkelt å utvide verktøyparken uten å kjøpe et nytt batterisystem. Batteri og lader følger ikke med i denne pakken.

Dette følger med Bosch GFR 18V-23

Med i pakken følger 1 x skulderreim F 016 L72 340, 1 x spoleenhet F 016 L78 455, 1 x bladsett F 016 800 631, 1 x plantebeskytter F 016 L78 582 og 1 x låsepin F 016 L78 833. Gresstrimmeren leveres i pappeske.

Bosch GFR 18V-23 Professional er et godt valg når du ønsker en stillegående og utslippsfri løsning for effektiv rydding i hagen. Med kniv til tøffere vegetasjon, tråd til vanlig gress og en motor som tilpasser seg belastningen, får du én allsidig gresstrimmer til flere typer hagearbeid. Merk - Batteri og lader medfølger ikke. Prisen er oppgitt ekskl. MVA.

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnBosch Trimmer GFR 18V-23 23CM SOLO
MerkeBosch
TypeGresstrimmere & Ryddesager
Gresstrimmere & RyddesagerRyddesag
Spesifikasjoner
FunksjonerSele
Slag per min6400 rpm
Lydnivå90 dB
Arbeidsbredde23.0 cm
Mål
Vekt3.6 kg
Strømkilde
EnergikildeBatteri
Spenning18.0 V
Strømforsyning
Inkludert batteri og lader
Nei
Generelt
Rotasjonshastighet6400 RPM

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Let og lett. Med en vekt på kun 3,6 kg er trimmeren enkel å manøvrere, noe som gjør vedlikehold av hagen raskere og mindre belastende for hånd og rygg.
Rundt 23 cm arbeidsbredde. Den 23 cm brede arbeidsbredde gir en jevn klippeoverflate, noe som letter presis trimming av gress og kratt og fører til et profesjonelt resultat.
Elektronisk turtallsregulering. Den innebygde elektroniske reglen sikrer konstant klippehastighet selv under belastning, som reduserer risikoen for ujevne områder og øker brukersikkerheten.
Anti‑Tangle-funksjon og børsteløs motor. Motoren uten børster og anti‑tangle‑teknologi forhindrer tilstopping, noe som gir jevn drift og færre avbrudd, og sparer tid ved hagearbeid.
Ulemper med dette produktet
Batteri og lader er ikke inkludert. Spesifikasjonene indikerer at en batteri og lader ikke følger med, noe som kan kreve ekstra kjøp og økonomisk investering før bruk kan starte.
Lydnivå på 90 dB. Trimmeren har et lydnivå på 90 dB, noe som kan være støyende i nærhet av beboelsesområder og kan begrense tidsrommet eller områdene der den kan brukes.
Ingen detaljer om batteritid eller ettersyn. Det finnes ingen opplysninger om hvor lenge en 18 V‑batteri varer under bruk, noe som kan gjøre det vanskelig å planlegge for vedlikehold eller etterkjøp av reservebatterier.

FAQ

Pris og prishistorikk

Akkurat nå er 2 789,- den billigste prisen for Bosch Trimmer GFR 18V-23 23CM SOLO blant 9 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste gresstrimmere og kantklippere for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

Registrer deg for å motta prisvarsler for dette produktet
Vi overvåker prisen for deg døgnet rundt.
NOK
NOK
Du får e-post med en gang produktet blir billigere eller når målet ditt.