Bremseskive VAICO V30-80052
Bremseskive VAICO V30-80052
fra 618,18
Produktinformasjon
Bremseskive VAICO V30-80052 - Kvalitet for Sikkerhet
Spesifikasjoner og Egenskaper
  • Monteringsposisjon: framaksel
  • Hulltall felg: 5
  • Høyde: 82 mm
  • Ytre diameter: 320 mm
  • Sentreringsdiameter: 67 mm
  • Hullsirkel-ø: 112 mm
  • Navhøyde bremseskive: 52 mm
  • Tykkelse: 30 mm (minste tykkelse: 27,4 mm)