Brennenstuhl Hodelykt LuxPremium KL 200F med 200 Lumen og 4 Modus

Brennenstuhl Hodelykt LuxPremium KL 200F med 200 Lumen og 4 Modus

Brennenstuhl Luxpremium Kl 200F - Hodelykt - Led - 4-Modus...
fra 287,-
På lager i 5 butikker

Kjøp på nett

banner-image
multicom.no
Brennenstuhl LuxPremium LED-Headlight KL 200F IP44 CREE-LED 200lm
Siste kjente pris:
360,-

Sammenligning av produkter

Her finner du de fire mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.
Brennenstuhl Hodelykt LuxPremium KL 200F med 200 Lumen og 4 Modus
Brennenstuhl Hodelykt LuxPremium KL 200F med 200 Lumen og 4 Modus
287,-
Type
Håndlykter
Hodelykter
Hodelykter
Hodelykt
Håndlykter
Batteri
AA (LR6)
AAA (LR3)
AA (LR6)
Li-Ion
Egenskaper
Vanntett
Laddningsbart batteri inkluderat
Justering av lysstyrke (fokus), Laddningsbart batteri inkluderat, SOS
Batteriindikator, Laddningsbart batteri inkluderat
Materiale
Aluminium
Plast/Polyester
Aluminium
Farge
Svart
Grønn
Svart
Grå
Lengde
107.0 mm
125.0 mm
62.0 mm
Vekt
65.0 g
98.0 g
214.0 g
30.0 g
Batteritid (maks)
400.0 time
16.0 time
8.0 time
Rekkevidde
700.0 m
100.0 m
80.0 m
Batteritype
LR03/R3 (AAA)
LR6/R6 (AA)
Diameter
30.0 mm

Produktinformasjon

Brennenstuhl LuxPremium KL 200F - Lyssterk LED-hodelykt

Utforsk mørket med Brennenstuhl LuxPremium KL 200F LED-hodelykten! Denne hodelykten er designet for å levere imponerende lysstyrke og funksjonalitet, perfekt for utendørs eventyr og arbeidsoppgaver.

Ekstremt lyssterk med CREE LED

  • Lysstyrke: Opptil 200 lumen for kraftig belysning
  • Rekkevidde: Kast lys opptil 100 meter for å lyse opp veien fremover
  • Batteri: Drives av 3 x AA-batterier (LR6) for praktisk bruk

Funksjonell og holdbar design

  • Trinnløs fokus: Juster fra flatt nærlys til fokusert langdistanselys etter behov
  • For- og baklys: Økt synlighet og sikkerhet i alle retninger
  • Justerbar helningsvinkel: Tilpass lysets retning for optimal belysning
  • Lett og robust: Laget av slitesterkt plastmateriale for langvarig bruk

Allsidig og pålitelig

Brennenstuhl LuxPremium KL 200F hodelykten er din pålitelige følgesvenn i alle situasjoner. Enten du er på tur i skogen, jobber i garasjen eller trenger ekstra lyskraft under strømbrudd, vil denne hodelykten dekke dine behov.

Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnBrennenstuhl LuxPremium KL 200F
MerkeBrennenstuhl
TypeHodelykter
FargeSvart
Spesifikasjoner
BatteriAA (LR6)
Batteritid (min)4.0 time
Batteritid (maks)16.0 time
EgenskaperJustering av lysstyrke (fokus), Laddningsbart batteri inkluderat, SOS
Rekkevidde100.0 m
Lumen (maks)200
MaterialePlast/Polyester
Antall lyskilder4
IP-klasseIP44
LyskildeLight Emitting Diode (LED)
Mål
Lengde125.0 mm
Vekt214.0 g
Strømkilde
Antall batterier3 st
Strømforsyning
BatteritypeLR6/R6 (AA)
Generelt
Antall i pakken1 stykker

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Kraftig belysning. Med maksimum 200 lumen gir hodelykten sterk strøm av lys som er nyttig for mørke forhold og arbeidsoppgaver.
Lang rekkevidde. Lyserekenvidde på opptil 100 meter gjør det mulig å se og belyse områdene langt foran deg.
Justerbart lys og baklys. Gjør det mulig å skifte mellom flat, fokusert lys og gir samtidig for- og baklys for bedre sikkerhet.
Praktiske batterier. Skyldes 3 AA-batterier og inkludert lader, gir lengre batteritid og lett bytte uten behov for nye batterityper.
Ulemper med dette produktet
Materialvalg. Plast/Polyester‑konstruksjonen kan ha lavere taktil holdbarhet enn metalldelete modeller.
Vann- og støtbeskyttelse. IP44‑klassifiseringen gir kun beskyttelse mot vanntroppe og støv, noe som begrenser bruken i tøffe, våte omgivelser.
Vekt. På 214 g kan vekten være avlaste for personer som har behov for lettest mulig utstyr under lange turer.

Pris og prishistorikk

Akkurat nå er 287,- den billigste prisen for Brennenstuhl Hodelykt LuxPremium KL 200F med 200 Lumen og 4 Modus blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lommelykter og hodelykter for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

Registrer deg for å motta prisvarsler for dette produktet
Vi overvåker prisen for deg døgnet rundt.
NOK
NOK
Du får e-post med en gang produktet blir billigere eller når målet ditt.