Cane Creek AngleSet #BAA0476KEC44/28.6 - ZS44/30
fra 980,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Cane Creek AngleSet #BAA0476KEC44/28.6 - ZS44/30
Spesifikasjoner som teller
  • Topp styrerør innvendig diameter: 44.0mm
  • Bunn styrerør innvendig diameter: 44.0mm
  • Gaffelrør ved stem: 28.6mm
  • Gaffelrør ved gaffelkonus (crown race): 30.015mm