![CELLY TC1USBC20WEVO - USB-C Wall Charger 20W EVO [PRO POWER]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fimages.prisradar.no%2Fuploads%2Fimages%2Fproduct_image%2Fmedium%2Feb%2FfMvQdFPcymIGEESE1Wmz99F1SGa7LUd1f4y2TBLXyeqNzMxq4lcqd1s8BaT4XK.jpg%3F20240727094756&w=1200&q=75)
CELLY TC1USBC20WEVO - USB-C Wall Charger 20W EVO [PRO POWER]
Produktinformasjon
Raskere lading med GaN-teknologi
Produktspesifikasjoner
- Primærfarge: Hvit
- USB-porter: 1
- Utgangstilkobling: 20W
- Inngangsspenning AC: 100-240V
- Inngangsfreksjon AC: 50/60Hz
- Høyde: 7.6 cm
- Bredde: 3.35 cm
- Lengde: 3.35 cm
- Strømforbruk i hvilemodus: 0.042W
- Gjennomsnittlig aktiv effektivitet: 83.4%
Din ideelle ladeløsning
Topplisten: Celly Mobillader
CELLY Mobile Device Charger
Spesifikasjon
| Produktnavn | CELLY TC1USBC20WEVO - USB-C Wall Charger 20W EVO [PRO POWER] |
| Merke | Celly |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 207,- den billigste prisen for CELLY TC1USBC20WEVO - USB-C Wall Charger 20W EVO [PRO POWER] blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobillader for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.