Cepter 55" 4K QLED+ Google TV CR55XM8502TG
Premium Cepter QLED+ 4K Google TV, med et allsidig stativ og et 144 Hz panel for et jevnt bilde...
fra 9 999,-
Sammenligning av produkter
Skjermstørrelse
50 "
Produktinformasjon
Cepter 55" 4K QLED+ Google TV CR55XM8502TG - Opplev Kino Hjemme
Gjør deg klar for å forvandle stuen din til en hjemmebane for underholdning med Cepter 55" 4K QLED+ Google TV CR55XM8502TG. Denne imponerende TV-en kombinerer QLED+-teknologi med Google TV, og leverer en seeropplevelse som vil ta pusten fra deg. Med levende farger, dype kontraster, og krystallklar bildekvalitet, blir hver scene til et kunstverk.
Fantastiske Funksjoner for En Helhetlig Opplevelse
Med støtte for Dolby Atmos og Dolby Vision kan du dykke ned i filmer og serier som aldri før. Når spill står på menyen, er den 144 Hz spillmodusen og Variable Refresh Rate (VRR) perfekt for den neste generasjon spilling - så du kan glede deg over ultrajevne bilder uten forsinkelser.
Elegant Design og Smart Teknologi
Sømløs Underholdning med Google TV
Gjør Smarttelefonen til Fjernkontroll
Med Google Cast kan du enkelt bruke telefonen som fjernkontroll. Bare trykk på Cast-ikonet i favorittappene dine, så begynner moro å spille av på storskjerm. Cepter 55" 4K QLED+ Google TV – den perfekte underholdningen for hver anledning. Er du klar for å ta din seeropplevelse til neste nivå?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnCepter 55" 4K QLED+ Google TV CR55XM8502TG
MerkeCepter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 999,- den billigste prisen for Cepter 55" 4K QLED+ Google TV CR55XM8502TG blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.