Cepter Alpha X3 V2 C24ALPHAX3V2 24" Full HD gamingskjerm
Rask responstid på 1 ms sikrer krystallklare bevegelser i fartsfylt action....
fra 1 899,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
280 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Cepter Alpha X3 V2 - Din Ultimate 24" Full HD Gamingskjerm
Imponerende Spillytelse med Høy Oppdateringsfrekvens
Det som virkelig setter denne skjermen i en klasse for seg, er dens ultrarask oppdateringsfrekvens på 144 Hz og en lynrask responstid på 1 ms. Dette betyr at du kan si farvel til bevegelsesuskarphet og heiseforsinkelser, og i stedet nyte krystallklare bevegelser selv under de mest intense spillsituasjonene. Opplev jevne bevegelser og en flytende gameplay som gir deg et konkurransefortrinn!
Optimal Lysstyrke og HDR-Støtte for Realistisk Grafikk
Fleksible Tilkoblingsmuligheter
Spesifikasjon
Type
BruksområdeGaming skjermer
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 899,- den billigste prisen for Cepter Alpha X3 V2 C24ALPHAX3V2 24" Full HD gamingskjerm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.