
Conceptronics Conceptronic CCHATSTARU2B
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk , liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøp Hodetelefoner med Mikrofon Conceptronic CCHATSTARU2B Svart Rød/Svart til en uslåelig pris. Farge: Svart...
fra 329,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Hodetelefoner Conceptronic CCHATSTARU2B
- Type: Hodetelefoner med Mikrofon
- Tilkoblinger: USB, Jack 3.5 mm
- Type hodetelefoner: Utvendige øreomslutter, Utvendig supraurale
- Kabellengde: 2 m
- Frekvens: 20 - 20000 Hz
- Lydintensitet: 110 dB
- Tilkobling: Kablet
- Kontroll: Knapper
- Materiale: Lær
- Farge: Rød/Svart
- Funksjoner: 32 Ohm, Binaural
- Ikke inkludert: Bluetooth
- Anbefalt bruk: Samtaler og musikk
Topplisten: Conceptronics Hodetelefoner
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Conceptronics Conceptronic CCHATSTARU2B |
| Merke | Conceptronics |
| Kommunikasjon | Kabletbasert |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Type | Hodetelefoner |
Mål
| Kabellengde | 2.5 m |
| Vekt | 148.0 g |
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Høyde | 170 mm |
Type
| Kategori | Øreklokker |
| Type hodetelefoner | On-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Trådløs | Nei |
| Passer til | Kontor |
Funksjoner
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Egnet for trening | Nei |
| Volumkontroll | Knapp |
Tilkoblinger
| Kontakttype | 3.5mm |
| USB-kontakt | USB Type-A |
Trådløs
| Bluetooth | Nei |
Lydegenskaper
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Nei |
| Impedans | 32 Ω |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 484,-
15

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
2
1

Sony WF-1000XM5 Sort
2 180,-
1
12

Huawei FreeClip 2 Svart
2 461,-
1
2

Bowers & Wilkins PX8 Svart
4 489,-
2
2

Jabra Elite 4 Active Svart
1 679,-
2
1

Sony WH-1000XM5 Smoky Pink
2 696,-
3
10

-14%
JBL Soundgear Clips Copper
999,-
4
3

-20%
Sony WH 1000XM5SA Sort
1 990,-
2 488,-
8

Apple Airpods Max Blå
5 490,-
8
6

JBL Reflect Aero Sort
990,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 329,- den billigste prisen for Conceptronics Conceptronic CCHATSTARU2B blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips TAT2100LB/00 True Wireless BlåPhilips TAT2100PK/00 True Wireless RosaOPPO Enco Clip2 Open Earbuds Slate GreyOPPO Enco Clip2 Open Earbuds Luminous Gold
OPPO Enco Air 5 Pro WhiteOPPO Enco Air 5 Pro BlackCambridge Audio Melomania M100 SvartPhilips TAK2000BL/00 on ear barnehodetelefoner Blå
JLAB Go Pop ANC GrønnJLAB Go Pop ANC LillaJLAB Go Pop ANC GulMotorola Moto Buds Loop Swarozski Ice Melt Sound by Bose













