
ConnecTech Mediabox. Black
Sinox ConnecTech SWB7144 Holder til Mediaboks - Svart...
fra 385,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Sinox ConnecTech SWB7144 Holder til Mediaboks - Svart
Topplisten: Connectech Veggfeste tv og pc-skjermer
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | ConnecTech Mediabox. Black |
| Merke | Connectech |
| Type | Skjermfester |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Belastning (maks) | 25.0 kg |
| Egenskaper | Låsbar |
| Materiale | Aluminium, Stål |
Mål
| Høyde | 12.5 cm |
| Bredde | 20.0 cm |
| Dybde | 5.0 cm |
Type
| Plassering | Gulvstativ |
Funksjoner
| Antall skjermer | 1 |
| Arm | Nei |
| Roterbar | Ja |
Design
| Tiltbar | Nei |
| Vridbar | Nei |
Størrelse
| Anbefalt skjermstørrelse (min) | 26 " |
| Anbefalt skjermstørrelse (maks.) | 55.0 " |
Stativ & feste
| Type VESA-feste | 200x200, 400x400 |
Populære produkter

LG OLED65G5 TV stativ
1 499,-
3

Starlink Pivot Mount
1 390,-
3

Elo Slim Self-Service
1 288,96
2

-3%
One For All Veggfeste for TV 32-70" med Kabelskjul WM7475
1 683,-
1 739,-
5
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 385,- den billigste prisen for ConnecTech Mediabox. Black blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste veggfeste tv og pc-skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Total Control universal TV veggfeste TURN WM1452Total Control universell TV veggfeste FLAT WM1412Total Control universal TV veggfeste TURN WM1660Total Control universell TV veggfeste FLAT WM1612
Samsung WMN D90EB/XC Slim Fit Wallmount 98">Elvita TV WB 165cm 65" 25 kg VeggfesteElvita TV WB 229cm 90" 50 kg VeggfesteIiglo TVW1401 Veggfeste
Barkan E85G+ A/V GlasshylleLuxorparts Veggfeste for skjerm 13 27"Senz Basic V2 TV veggfeste 40 55"Senz Turn V2 TV veggfeste 14 55"

















