
Cooler Master CM110 - mouse - USB - black - Mus - Optisk - 6 - Svart
Mus, høyre- og venstrehåndet, optisk, 6 knapper, kablet, USB, svart...
fra 529,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Mus, høyre- og venstrehåndet, optisk, 6 knapper, kablet, USB, svart
Topplisten: Cooler Master Trackball mus
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Cooler Master CM110 - mouse - USB - black - Mus - Optisk - 6 - Svart |
| Merke | Cooler Master |
| Farge | Sort |
Spesifikasjoner
| DPI | 6000 dpi |
| Sensor | Optisk |
| Belysning | Nei |
| For barn og mindre hender | Nei |
| Vertikal | Nei |
| Left or Right Hand | Right Hand |
| Type | Standardmus |
Mål
| Høyde | 38 mm |
| Dybde | 116.7 mm |
| Bredde | 62.8 mm |
| Lengde | 116.7 mm |
| Vekt | 92.0 g |
Type
| Trådløs | Nei |
Funksjoner
| Funksjoner | Også for venstrehendte, Ergonomisk design, Egnet for gaming, RGB LED-lys (flerfarget), LED-lys (ensfarget) |
| Akselerasjon | 20 G |
Tilkoblinger
| Tilkobling | Kabeltilknyttet |
Størrelse
| Produktvekt | 92 g |
Generelt
| Type bevegelseslesere | Optisk |
| Antall knapper | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 6000 dpi |
| Type pekeredskap | Mus |
| Maks responstid | 1000Hz/1ms |
| Hastighet | 60 IPS |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 529,- den billigste prisen for Cooler Master CM110 - mouse - USB - black - Mus - Optisk - 6 - Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste trackball mus for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Logitech G Pro Superlight 2 Limited Edition trådløs musHama uRage Reaper 250 Gamingmus 6200 DPI 6 knapper 2m kabel SvartA4Tech Bloody R72 Gamingmus 20000 DPI Gul Ultra Duo Renegade Havit StarBlaze 1 Gamingmus 26000 DPI Svart/Hvit
Yenkee YGS 03 Gaming Sett med Tastatur Mus og Headset SvartHOCO GM31 Kablet Gamingmus USB A 3600 DPI Svart/GulRebeltec SHARK Gamingmus 2400 DPI USB A RGB lys SvartSteelSeries Aerox 3 Gen 2 trådløs gamingmus magenta 62717
SteelSeries Aerox 3 Gen 2 trådløs gamingmus shadow 62715SteelSeries Aerox 3 Gen 2 trådløs gamingmus ghost 62716Lorgar Jetter 357 LRG GMS357 SvartMarvo G925 G925 Svart























