
Corsair Gaming Void Elite Surround Hodesett 3,5 Mm Jakk, Usb Stereo Svart
Corsair Gaming VOID ELITE SURROUND - hodesett (CA-9011205-EU) - Type: Kablet hodesett - Støyreduksjon: Nei - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Farge: Sort...
fra 1 209,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Corsair Gaming VOID ELITE SURROUND - hodesett (CA-9011205-EU) - Type: Kablet hodesett - Støyreduksjon: Nei - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Farge: Sort
Topplisten: Corsair Hodetelefoner

-13%
Corsair HS35 V2 Carbon Black
349,-
401,-
8

-25%
Corsair HS80 RGB Trådløs - Hvit
1 149,-
1 534,-
7

-2%
Corsair HS80 RGB USB Premium Gaming Headset - Carbon
1 231,-
1 253,-
7

-3%
Corsair Hs65 Trådløst Gaming Headset - Hvit V2
1 349,-
1 388,-
7

-1%
Corsair VOID Wireless V2 Svart
1 248,-
1 257,-
6
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Corsair Gaming Void Elite Surround Hodesett 3,5 Mm Jakk, Usb Stereo Svart |
| Merke | Corsair |
| Kommunikasjon | Kabletbasert |
| ANC | Nei |
| Farge | Svart |
Mål
| Kabellengde | 1, 8 m |
Type
| Kategori | Øreklokker |
| Trådløs | Nei |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Passer til | Gaming |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
Design
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 400 g |
| Elementstørrelse | 50 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Høyttalerelement | Dynamiske |
| Hodetelefondesign | Over-ear |
| Kanaler | Surround |
| Kontroll | Volumkontroll |
| Simulert surroundlyd | Ja |
| Antall surroundkanaler | 7.1 |
| Typ | Over-ear hodetelefoner, Gaming headset, Hodetelefoner med ledning |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 30000 Hz |
| Følsomhet | 116 dB/mW |
Annet
| Lanseringsår | 2020 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 492,-
15

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 282,-
3
8

Logitech G Pro X 2 Svart
2 464,-
5

Marshall Major V Crème
1 131,-
5

Philips TAH3209BG Beige
327,-
6

JBL Tour Pro 3 Latte
3 490,-
2
6

Beats Fit Pro Beats White
2 037,09
6
4

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
2
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 209,- den billigste prisen for Corsair Gaming Void Elite Surround Hodesett 3,5 Mm Jakk, Usb Stereo Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Vakoss SK 839BX Trådløse Hodetelefoner SvartTozo Agile Nova ørepropper SvartTozo Agile Solo trådløse ørepropper SvartTozo Golden X1 ørepropper Svart
Sencor SEP 560BT SvartMaxcom MWH01 Bluetooth hodetelefoner HvitBeyerdynamic DT 71 Professional hodetelefoner SvartORB Kablet Chat Headset for PS4 Svart
Manta Skeleton II SvartQCY HT01 trådløse ørepropper SvartXO EP43 ørepropper SvartTellur Basic Sigma In ear hodetelefoner Blå











