
Corsair HS35 - Blå
Corsair Gaming HS35 - hodesett (CA-9011196-EU) - Type: Kablet hodesett - Støyreduksjon: Ja - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Farge: Sort/Blå...
fra 759,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Corsair Gaming HS35 - hodesett (CA-9011196-EU) - Type: Kablet hodesett - Støyreduksjon: Ja - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Farge: Sort/Blå
Topplisten: Corsair Hodetelefoner

-20%
Corsair HS35 V2 Carbon Black
349,-
437,-
8

-25%
Corsair HS80 RGB Trådløs - Hvit
1 149,-
1 534,-
8

-30%
Corsair Virtuoso Max Carbon Black
2 290,-
3 277,-
8

-17%
Corsair HS80 RGB Wireless - Svart
1 249,-
1 499,-
6

-27%
Corsair Virtuoso Max gaming headset PC & PlayStation
2 290,-
3 158,-
7

-21%
Corsair HS65 SURROUND Gaming Headset - Hvit
689,-
867,-
6

-7%
Corsair HS35 Surround V2 Carbon Black
399,-
427,-
5
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Over-ear hodetelefoner, Gaming Headset |
Type
| Trådløs | Nei |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Kategori | Over ear hodetelefoner |
| Passer til | Gaming |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
Design
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 250 g |
| Elementstørrelse | 50 mm |
Generelt
| Akustisk konstruksjon | Lukket |
| Hodetelefondesign | Over-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Volumkontroll |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 111 dB/mW |
Annet
| Lanseringsår | 2019 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 595,-
15

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
2
1

Sony WF-1000XM5 Sort
2 180,-
1
13

Huawei FreeClip 2 Svart
2 461,-
1
3

Bowers & Wilkins PX8 Svart
4 489,-
2
2

Jabra Elite 4 Active Svart
1 679,-
2
1

Sony WH-1000XM5 Smoky Pink
2 696,-
3
10

-14%
JBL Soundgear Clips Copper
999,-
4
4

-20%
Sony WH 1000XM5SA Sort
1 990,-
2 488,-
9

Apple Airpods Max Blå
5 490,-
8
6

JBL Reflect Aero Sort
1 609,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 759,- den billigste prisen for Corsair HS35 - Blå blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips TAT2100LB/00 True Wireless BlåPhilips TAT2100PK/00 True Wireless RosaOPPO Enco Clip2 Open Earbuds Slate GreyOPPO Enco Clip2 Open Earbuds Luminous Gold
OPPO Enco Air 5 Pro WhiteOPPO Enco Air 5 Pro BlackCambridge Audio Melomania M100 SvartPhilips TAK2000BL/00 on ear barnehodetelefoner Blå
JLAB Go Pop ANC GrønnJLAB Go Pop ANC LillaJLAB Go Pop ANC GulMotorola Moto Buds Loop Swarozski Ice Melt Sound by Bose







