Corsair XENEON 315QHD165
Corsair XENEON 315QHD165
Corsair Xeneon 32QHD165 32" LED, 2560x1440/165Hz, IPS, 1ms...
fra 5 989,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Corsair XENEON 315QHD165
Corsair XENEON 315QHD165
Skjermoverflate
Blank
Matt
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
165 Hz
500 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag Corsair XENEON 315QHD165 – Den Ultimate Gaming-Skjermen
Fantastiske Spesifikasjoner for Uovertruffen Ytelse
  • Frekvens: 165 Hz – Opplev jevnere bevegelser og mindre uskarphet.
  • Responstid: Bare 1 ms – Perfekt for raske spill hvor hvert millisekund teller.
  • Paneltype: IPS – Gir deg fantastiske farger og brede visningsvinkler (178°).
  • Klarhet: 300 cd/m² – Lysstyrken gjør at skjermen er lett å se, selv i lyse omgivelser.
  • Kontrastforhold: 1200:1 – Dype svarte og klare hvite gir et rikt bilde.
  • Tilkoblinger: HDMI x 2, DisplayPort x 1, USB, Jack 3,5 mm – Allsidige tilkoblingsmuligheter for alle dine enheter.
  • Energiklassifisering: F – Effektiv energibruk uten å gå på kompromiss med ytelsen.
Spenning i Hvert Spill med Corsair XENEON 315QHD165
Kvalitet og Design i Fokus
Klar for å Ta Spillopplevelsen Din til Neste Nivå?
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnCorsair XENEON 315QHD165
MerkeCorsair
FargeSort
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
VESA-feste
Nei
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
HøydejusteringJa, 110 mm
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Ja
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI2
Antall DisplayPort1
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.4
Design
SkjermformFlat
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Lysstyrke (nits)300 cd/m²
Oppdateringsfrekvens165 Hz
SkjermteknologiLCD
HDR
Ja
Skjermoppløsning2560 x 1440 pixels
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm