Dahua DHI-LM43-F200
Dahua DHI-LM43-F200
Dahua Dhi-Lm43-F200 - Light Series - Led-Skjerm - 43" - 1920 X 1080 Full Hd (1080P) @ 60 Hz - 330 Cd/M² - 1200:1 - 8 Ms - Hdmi, Vga - Høyttalere...
fra 6 190,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Dahua DHI-LM43-F200
Dahua DHI-LM43-F200
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Matt
Blank
Skjermteknologi
LCD
Oppløsning
2560x1440
Produktinformasjon
Oppdag Dahua DHI-LM43-F200 – Den Perfekte Monitoren for Ditt Behov
Tekniske Spesifikasjoner som Imponerer
  • Skjermstørrelse: 43" (109,2 cm)