Deepcool PS850G 850W PSU R-PS850G-FE0B-JGEU
fra 1 261,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Deepcool Ps850G Power Supply Unit 850 (R-PS850G-FE0B-JGEU) - Strøm: 850W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold
Topplisten: Deepcool Strømforsyning
-5%
DEEPCOOL PF500 500W 80+
382,-
-1%
DEEPCOOL PL550-D 500W - 80+ Bronze ATX 3.0
-2%
DEEPCOOL PL650-D 600W - 80+ Bronze ATX 3.0
-3%
DEEPCOOL PF700 700W 80+
498,-
-2%
DEEPCOOL PF600 600W 80+
464,-
-2%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Deepcool PS850G 850W PSU R-PS850G-FE0B-JGEU |
| Merke | Deepcool |
Populære produkter
MSI PSU MSI MPG A1000GS PCIE5
4
-44%
Corsair SF Series SF750 80 PLUS Platinum SFX PSU
-3%
Seasonic Core GX 650-V2 - 650W ATX 3.1
729,-
-1%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
899,-
-5%