
Dell C5522QT 55" 4K UHD Interaktiv Berøringsskjerm TV
55" Diagonalklasse (54.64" synlig) LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm, interaktiv, med berringsskjerm, 4K UHD (2160p) 3840 x 2160, titangr, anodisert svart med anodisert titangr dekopynt...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Dell TV
Populære produkter

-2%
Allview 40ATC6300 F
2 059,-
2 099,-
3

Xiaomi ELA5936EU
2 299,-
2

-15%
Philips 32PHS6000/12
1 590,-
1 879,-
5

Sharp 40" Full HD TV 40HA1205E
3 499,-
2
Produktinformasjon
Dell C5522QT 55" Interaktiv LED-skjerm - 4K UHD
Produktmerke: Dell
Skjermstørrelse: 55" Diagonalklasse (54.64" synlig)
Skjermtype: LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm
Oppløsning: 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
Farge: Titangrå, anodisert svart med anodisert titangrå dekopynt
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Responstid | 9 ms |
| Responstid (eksakt verdi) | 9.0 ms |
| Skjermoverflate | Matt |
| Fargedybde | 10-bit |
| Kontrast | 1300 :1 |
| Innsynsvinkel (horisontalt) | 178.0 ° |
| Innsynsvinkel (vertikalt)Â | 178.0 ° |
| Lanseringsår | 2021 |
| VESA-feste | Ja |
| VESA-mål | 400x400 mm |
Mål
| Bredde | 1299 mm |
| Dybde | 78, 7 mm |
| Høyde | 769, 8 mm |
| Vekt | 34, 5 kg |
Tilkoblinger
| HDMI | Ja |
| DisplayPort-type | Standard |
| Antall HDMI | 3 |
| Thunderbolt | Nei |
| DVI | Nei |
| Antall DVI | Nei |
| USB | Ja |
| Antall USB | 4 |
| USB-type | USB-A |
| VGA | Nei |
| Antall VGA | Nei |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nei |
| Ethernet | Nei |
| DisplayPort | Ja |
| Antall DisplayPort | 1 st |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall USB-porter | 8 |
| USB versjon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Design
| Justerbar høyde | Nei |
| Kurvet skjerm | Nei |
| Vridbar | Nei |
| Tiltbar | Nei |
| Pivot 90° | Nei |
Strømforsyning
| Strømforbruk (standby) | 0.5 W |
Trådløs
| Wi-Fi | Nei |
Skjerm
| Berøringsskjerm | Ja |
Bærekraftinformasjon
| Bærekraftsertifiseringer | EPEAT, Energy Star |
| EPEAT-klassifisering | Sølv |
| TCO-merking | Nei |
Bilde
| Skjermstørrelse | 55 " |
| Oppløsning | 3840x2160 (4K) |
| Sideforhold | 16:9 (Wide) |
| Paneltype | IPS/PLS |
| HDR | Nei |
| Lysstyrke (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Skjermoppløsning | 3840 x 2160 piksler |
Lagring
| Minnekortleser | Nei |
Generelt
| Multitouch | Ja |
Lydegenskaper
| Integrerte høyttalere | Ja |
Pris og prishistorikk
Samsung 85" U7025H Crystal UHD 4K Smart-TV 2026Samsung 50" U7025H Crystal UHD 4K Smart TV 2026Samsung 50" 4K Neo QLED Tizen TV 2026 TQ50QN83HBUXNALG 65UA75006LA 65" 4K LED Smart TV
Samsung 55" U7025H Crystal UHD 4K Smart TV 2026Samsung 75" M1EH Mini LED 4K Smart TV 2026Samsung 70" U8095H Crystal UHD 4K Smart TV 2026Samsung 58" U8095H Crystal UHD 4K Smart TV 2026
Samsung 65" M1EH Mini LED 4K Smart TV 2026Samsung 55" M1EH Mini LED 4K Smart TV 2026Samsung 43" 4K LED TV 2026 TU43U8075HUXNASamsung 50" 4K LED TV 2026 TU50U8075HUXNA











