
Dell Pro Plus P2725DE 27" QHD Skjerm 100Hz IPS med USB-C og 350 cd/m²
Dell Pro Plus P2725de - Led-Skjerm - 27" - 2560 X 1440 Qhd @ 100 Hz - Ips - 350 Cd/M² - 1500:1 - 5 Ms - Hdmi, Displayport, Usb-C - Bto...
fra 3 580,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Dell Pro 27 Plus P2725DE monitor leverer produktiv og ergonomisk arbeidsplassytelse med en IPS-panel som gir nyaktige farger og brede synsvinkler for kontor- og kreative arbeidsflyter.Strrelse: 27"Opplsnin 2560 x 1440 (QHD)Oppdateringsfrekvens: 100HzPaneltype: IPSTilkoblinger: HDMI, DisplayPort, USB-C (USB 3.2 Gen 1) med 90W USB-C Power Delivery, EthernetSpesielle funksjoner: USB-C-hub; 90W USB-C Power Delivery; Innebygd Ethernet; Flimmerfritt panel; Low Blue Light; Ergonomisk fotOmfattende tilkoblinger og ergonomiske justeringer muliggjr effektive arbeidsflyter og reduserer yebelastning under lange kontor- og kreative kter.
Topplisten: Dell PC skjermer

ASUS CG32UQ
11 549,-
1

Fujitsu B24-9 WE
4 599,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Dell Pro Plus P2725DE - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C |
| Merke | Dell |
| Farge | Sølv |
Spesifikasjoner
| Paneltype | IPS |
| Innebygde høyttalere | Nei |
| Kamera (innebygd) | Nei |
Mål
| Dybde (med stativ) | 192.16 mm |
| Høyde (med stativ) | 535.7 mm |
| Vekt (med stativ) | 16200 g |
| Dybde (uten stativ) | 49.99 mm |
| Høyde (uten stativ) | 356.55 mm |
| Vekt (uten stativ) | 4600 g |
Funksjoner
| Høydejustering | Ja |
Tilkoblinger
| Innebygd USB-hub | Ja |
| Antall HDMI | 1 |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| Antall DisplayPort | 1 |
| HDMI | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| DisplayPort-versjon | 1.4 |
Design
| Skjermform | Flat |
Strømforsyning
| Strømforbruk (standby) | 0.3 W |
Trådløs
| Wi-Fi | Nei |
Skjerm
| Berøringsskjerm | Nei |
Bilde
| Skjermoppløsning | 2560 x 1440 pixels |
| Skjermteknologi | LCD |
| HDR | Nei |
Bildeegenskaper
| Pikseltetthet | 109 PPI |
Populære produkter

ASUS ZenScreen MB16ACE
454,-
5

Lenovo Q27H-20
609,-
3

-2%

iiyama ProLite XUB2493HS-B5
2 059,-
1

HANNS.G HP Series - Black - 5 ms
2 689,-
1

Philips 272B7QUBHEB
5 299,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 580,- den billigste prisen for Dell Pro Plus P2725DE 27" QHD Skjerm 100Hz IPS med USB-C og 350 cd/m² blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
MSI MAG 325QFDE E18V 31.5" SkjermMSI MPG 346CQRFDE X24 34" UWQHD 240Hz CurvedMSI MAG 342CQRFDE E20 34" UWQHD 200HzMSI FHD IPS Skjerm PRO MP245PGN E14
MSI Optix MAG274QRX 27" WQHD SortMSI MAG 272QPDE QD OLED X24 26.5" WQHD SvartMSI MAG 245C X24 23.6" FHD 240Hz SvartMSI OLED Gaming 27" QHD MAG 272QP QD OLED X24
MSI MAG 342CQRF E20 34" UWQHD 200Hz SvartMSI PRO MP273Q E14 27" WQHD 144Hz SvartMSI MAG 272PF X24 27" FHD 240Hz SvartNilox NXM27CV28001 27" FHD Sort


















