DENVER Hrfner HDD-1400W White 1400 W
-2%
Denver HDD-1400S H??rf??ner - 1400W, ionisk, 2 hastigheter, 3 varmeniv??er - Hvit...
fra 499,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-2%
499,-
Effekt
2300 W
2100 W
Hastighetsinnstillinger
2 stk
2 stk
Varmeinnstillinger
3 st
3 st
Antall hastigheter
3
Produktinformasjon
DENVER Hrfner HDD-1400W - Den perfekte hårføneren for deg!
Oppdag kraften av DENVER Hrfner HDD-1400W, en høyhastighets hårføner i en stilren hvit design. Denne hårføneren gir deg en effektiv og imponerende tørkeopplevelse med sine 1400W, perfekt for alle som ønsker å få frisyren på plass raskt og effektivt.
Kraft og stil i ett
Skreddersydde innstillinger for perfekt styling
Hårbeskyttelse i fokus
Brukervennlig design
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnDENVER Hrfner HDD-1400W White 1400 W
MerkeDenver
FargeHvit
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 499,- den billigste prisen for DENVER Hrfner HDD-1400W White 1400 W blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hårfønere for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.