Denver Lwt-10510Blackmk2 - Skrivebrett M/ Lcd Display - Svart...
fra 150,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Denver 10.5" Skrivebrett med LCD-skjerm - Svart
Bredde
63 mm
255.0 mm
54 mm
Type
Standardmus
Standardmus
Trådløs
Nei
Nei
Høyde
36.0 mm
165.0 mm
30 mm
Produktinformasjon
Oppdag DENVER LWT-10510BLACKMK2 - 10.5" - Writing tablet - Svart
Funksjoner som skiller seg ut
  • Stor skriveflate: Den 10.5" store skjermen gir deg god plass til å skrive og tegne - perfekt for både små og store ideer!
Design og spesifikasjoner av DENVER LWT-10510BLACKMK2
Brukervennlighet og trygghet
Fremtiden er digital med DENVER LWT-10510BLACKMK2
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnDENVER LWT-10510BLACKMK2 - 10.5" - Writing tablet - Svart
MerkeDenver
FargeSvart
Spesifikasjoner
Tilt følsomhet
Mål
Høyde165.0 mm
Bredde255.0 mm
Vekt250.0 g
Tykkelse8.0 mm
Strømkilde
EnergikildeBatteri
Tilkoblinger
USB
Ja
DisplayPort
HDMI
Trådløs
Bluetooth
Skjerm
LCD-skjerm
Ja
Multitouch
Skjermtørrelse (tommer)10.5 "
Generelt
Antall knapper1 st
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Stor 10,5" LCD-skjerm. Den 10,5-tommers skjermen gir rikelig skriveflate, noe som gir brukeren god plass til å skrive og tegne detaljerte ideer.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 150,- den billigste prisen for Denver 10.5" Skrivebrett med LCD-skjerm - Svart blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste trackball mus for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.