Denver SWC-185RO Rosa
Denver SWC-185RO Rosa
Denver SWC-185RO Smartklokke - Bluetooth, AMOLED - Rosa...
fra 319,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Denver SWC-185RO Rosa
Denver SWC-185RO Rosa
319,-
Type
Smartklokker
Aktivitetsarmbånd
Fargeskjerm
Ja
Nei
Skjermstørrelse
2.0 "
1.47 "
USB
Nei
Produktinformasjon
Denver SWC-185RO Rosa - Den Perfekte Smartklokken for Din Aktive Livsstil
Fantastiske Funksjoner for En Aktiv Livsstil
  • Storslått 1,85" AMOLED Full Touch-skjerm: Nyt den klare og livlige skjermen med en oppløsning på 390x450 piksler som gjør det lett å navigere gjennom appene og varsler.