DUTZO C24 V100FC B (DOT) 24" FHD 100Hz VA C24-V100FC-B
23,8" skjerm fra DUTZO med en opplsning p 1920x1080 (FHD), 100Hz & VA-PanelOBS: Denne skjermen er en DOT-versjon som betyr at den kan komme med opptil 3 pikselfeil. Disse pikselfeilene vil ikke pvirke bruken av skjermen.SpesifikasjonerOpplsnin 1920x1080 (FHD)Oppdateringsfrekvens: 100HzResponstid: 14msPaneltype: VAHighlights8-......
fra 895,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppdateringsfrekvens
144 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3840x2160 (4K)
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
DUTZO C24 V100FC B (DOT) - 24" FHD Skjerm med 100Hz VA Panel
Opplev en ny dimensjon av visuell glede med DUTZO C24 V100FC B, en stilren og moderne 24" skjerm designet for de som ønsker en fantastiske opplevelser, enten det er til gaming, film eller jobb. Med en skarp oppløsning på 1920x1080 (FHD) og en oppdateringsfrekvens på 100Hz, gir denne skjermen deg jevne og detaljerte bilder uten forsinkelser.
Enkel Bruk med Fantastiske Spesifikasjoner
  • Paneltype: VA
  • Panel Spesifikasjoner: 8-Bit (6-Bit + FRC)
  • Produsent av panel: AUO M238HVN03.3
Optimalisering for Gaming og Underholdning
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnDUTZO C24 V100FC B (DOT) 24" FHD 100Hz VA C24-V100FC-B
MerkeDutzo
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 895,- den billigste prisen for DUTZO C24 V100FC B (DOT) 24" FHD 100Hz VA C24-V100FC-B blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.