
e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner Baddest Beige 1g
Cream Glide Lip Liner gir deg presis definisjon og fyldig farge med en superjevn påføring....
Produsentfarge:
fra 39,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
En kremaktig lipliner-blyant som påføres enkelt for å forme og fylle ut leppene uten problemer.- Langvarig lip liner-formel-Leverer intens fargeutbytte og en semi-matt finish-Utrolig kvalitet og verdi (£2)!-Kan brukes alene eller under leppestift -Tilgjengelig i 9 lettvinte nyanserLinje, definer og form leppene dine med e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner. Denne kremete, langvarige lip lineren påføres uanstrengt på leppene dine for presis definisjon og en superjevn påføring. Den ultrapigmenterte formelen gir fyldig farge og en semi-matt finish til leppene dine som bæres vakkert alene eller under leppestiften. Velg fra en rekke av 9 fantastiske nyanser for å forbedre leppene din. Bruk: Påfør fra midten av leppene, beveg deg mot ytre hjørner. Bruk alene eller før påføring av leppestift.
e.l.f. Cream Glide Lip Liner Baddest Beige
e.l.f. Cream Glide Lip Liner Baddest Beige
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner Baddest Beige 1g |
| Merke | E.l.f. |
| Volume | 1 g |
| Farge | Beige |
| Modellnavn | E.L.F. Cream Glide Lip Liner Baddest Beige |
| Konsistens | Krem |
| Type emballasje | Penn |
Spesifikasjoner
| Produsentfarge | Baddest Beige |
| Egenskaper | Matt, Parabenfri |
| Innhold | Arganolje, Jojobaolje |
Mål
| Vekt | 1.0 g |
Bærekraftinformasjon
| Bærekraftegenskaper | Vegansk, Ikke dyretestet |
| Bærekraftsertifiseringer | Fairtrade, PETA, Leaping Bunny |
Generelt
| Typ | Leppepenner |
Populære produkter

-7%
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 39,- den billigste prisen for e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner Baddest Beige 1g blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lipliner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Tea to Tan Lip & Cheek Sweet CherrypuroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize Rosetto RosapuroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize Rosa NudepuroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize Rosso Scarlatto
puroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize RosaZAO Daring Pencil 568 The RedUnleashia Oh! Happy Day Lip Pencil No.7 Burnt Toast 1pcsUnleashia Oh! Happy Day Lip Pencil No.6 After Party 1pcs
Unleashia Oh! Happy Day Lip Pencil No.5 Love Rose 1pcsWonderskin 360 Contour Lipliner Walnut 1,2gWonderskin 360 Contour Lipliner Mahogany 1,2gArtdeco Mineral Lip Styler 0.4 g #43 Wild Rose














