
e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner Dark Cocoa 1g
Cream Glide Lip Liner gir deg presis definisjon og fyldig farge med en superjevn påføring....
Produsentfarge:
fra 39,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
En kremaktig lipliner-blyant som påføres enkelt for å forme og fylle ut leppene uten problemer.- Langvarig lip liner-formel-Leverer intens fargeutbytte og en semi-matt finish-Utrolig kvalitet og verdi (£2)!-Kan brukes alene eller under leppestift -Tilgjengelig i 9 lettvinte nyanserLinje, definer og form leppene dine med e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner. Denne kremete, langvarige lip lineren påføres uanstrengt på leppene dine for presis definisjon og en superjevn påføring. Den ultrapigmenterte formelen gir fyldig farge og en semi-matt finish til leppene dine som bæres vakkert alene eller under leppestiften. Velg fra en rekke av 9 fantastiske nyanser for å forbedre leppene din. Bruk: Påfør fra midten av leppene, beveg deg mot ytre hjørner. Bruk alene eller før påføring av leppestift.
e.l.f. Cream Glide Lip Liner Dark Cocoa
e.l.f. Cream Glide Lip Liner Dark Cocoa
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner Dark Cocoa 1g |
| Merke | E.l.f. |
| Volume | 1 g |
| Modellnavn | E.L.F. Cream Glide Lip Liner Dark Cocoa |
| Konsistens | Krem |
| Farge | Brun |
| Type emballasje | Penn |
Spesifikasjoner
| Produsentfarge | Dark Cocoa |
| Egenskaper | Matt, Parabenfri |
| Innhold | Jojobaolje |
Mål
| Vekt | 1.0 g |
Bærekraftinformasjon
| Bærekraftegenskaper | Vegansk, Ikke dyretestet |
| Bærekraftsertifiseringer | Fairtrade, PETA, Leaping Bunny |
Generelt
| Typ | Leppepenner |
Populære produkter

-7%
IsaDora All-in-One Lipliner 04 Bare Pink
104,-
111,75
8

-7%
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 39,- den billigste prisen for e.l.f. Cosmetics Cream Glide Lip Liner Dark Cocoa 1g blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lipliner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
puroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize Rosetto RosapuroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize Rosa NudepuroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize Rosso ScarlattopuroBIO Lipliner Pencil 3 Regular Size + 1 Kingsize Rosa
Tea to Tan Lip & Cheek Sweet CherryZAO Daring Pencil 568 The RedMax Factor 2000 Calorie Lip Shader 60 Coffee BlendMax Factor 2000 Calorie Lip Shader 50 Berry Frame
Max Factor 2000 Calorie Lip Shader 40 Red StrokeMax Factor 2000 Calorie Lip Shader 30 Pink ThreadMax Factor 2000 Calorie Lip Shader 20 Mauve MeshMax Factor 2000 Calorie Lip Shader 10 Nude Lines













