Emerio WK-132230 1,7L Elektrisk Vannkoker med Temperaturkontroll og Digital Display
Emerio WK-132230 - Kjele - 1.7 liter - 2.2 kW | SKU: WK-132230 | Brand: Emerio | EAN: 7333282016951...
fra 389,-
Tilgjengelig i 8 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Effekt
1600 W
2200 W
1600 W
Kapasitet
1 liter
1.0 L
Materiale
Rustfritt stål
Plast, Rustfritt stål
Rustfritt stål
Spenning
220V
220V, 230V, 240V
Funksjoner
Tørrkokingsbeskyttelse, Signallampe
Produktinformasjon
Emerio WK-132230 Elektrisk Vannkoker - Effektivitet Møter Stil
Er du på utkikk etter en vannkoker som kombinerer moderne teknologi med et stilrent design? Da er Emerio WK-132230 det perfekte valget for deg! Med en generøs kapasitet på 1,7 liter og en imponerende effekt på 2200 W, koker denne vannkokeren vannet ditt på et blunk.
Praktiske Egenskaper for Daglig Bruk
Design og Brukervennlighet
Spesifikasjoner for Emerio WK-132230
  • Materiale: Plast, Rustfritt stål
  • Kapasitet: 1.7 liter
  • Farge: Svart
  • Effekt: 2200 W
  • Dimensjoner: Høyde 26 cm, Bredde 16 cm, Dybde 22.6 cm
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnEmerio WK-132230 Elektrisk vannkoker
MerkeOther Brand
FargeSvart
Spesifikasjoner
MaterialePlast, Rustfritt stål
Type vannkokerElektrisk vannkoker
Kapasitet1.7 L
Ønsket temperatur100°C, 40°C, 50°C, 60°C, 70°C, 80°C, 85°C, 90°C
Effekt2200 W