Enermax PSU 1200W EPS1200P NPX W
-3%
Strmforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Platinum, Cybenetics: Platinum effektivitet / A styniv, 135mm kjler fluid dynamic lager, kabler: 3 x 8 (6+2) pins for grafikkort / 1 x 12V-2x6 600 Watt pins for grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 8 x 5 pins SATA / 4 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 2 x 4+4......
fra 1 994,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Strmforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Platinum, Cybenetics: Platinum effektivitet / A styniv, 135mm kjler fluid dynamic lager, kabler: 3 x 8 (6+2) pins for grafikkort / 1 x 12V-2x6 600 Watt pins for grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 8 x 5 pins SATA / 4 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, full modulr og sleeved kabler, kabler, farge: hvit, 1200 watt
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnEnermax PSU 1200W EPS1200P NPX W
MerkeEnermax
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 994,- den billigste prisen for Enermax PSU 1200W EPS1200P NPX W blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste strømforsyning for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.