Finlux TV 32-FHAF-9060
Finlux TV 32-FHAF-9060
Finlux tv 32-FHAF-9060 Android, 230V 383261AFinlux 32" med Android, SmartTV og WiFi.Slim kabinett.HD-ready, PVR avspilling/opptak via USB til harddisk eller minnepenn.Integrert mottaker for RiksTV (DVB-T), kabelTV (DVB-C) og satellitt (DVB-S2).Modellen har Android-løsning og fungerer som en kombinasjon av et nettbrett og en T......
fra 3 029,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Finlux TV 32-FHAF-9060
Finlux TV 32-FHAF-9060
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Nei
Energiklasse (HDR)
G
Skjermstørrelse
24 "
40 "