FSP 460-70PFL (PSU) - 460 Watt - 80 Plus Bronze sertifisert
Produktinformasjon
Spesifikasjoner og ytelse
- Effekt: 460W
- Sertifisering: 80 PLUS Bronze
- Inngangsspenning: 90 - 264V
- Frekvens: 47 - 63 Hz
- Aktiv PFC: Ja
- Utgangsstrøm: 22A +12V, 18A +5V