GIGABYTE MO27Q28GR 27" 280Hz WOLED MO27Q28GR
ny
fra 7 340,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Oppløsning
3440x1440 (UltraWide)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
170 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnGIGABYTE MO27Q28GR 27" 280Hz WOLED MO27Q28GR
MerkeGigabyte
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 340,- den billigste prisen for GIGABYTE MO27Q28GR 27" 280Hz WOLED MO27Q28GR blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.