
Golla Digi Gage Green G1144
Golla Digi Gage G1144 - Eske For Kamera - Polyester - Grønn...
fra 65,-
Tilgjengelig i 4 butikker
79,- kr
Betalingsalternativer
Frakt og levering
79,- kr
2 dager
Nettlager: 100+
69,- kr
1-3 dager
Betalingsalternativer
Frakt og levering
Forhåndsbestill
109,- kr
Frakt og levering
Produktinformasjon
Golla Digi Gage G1144 - Eske For Kamera - Polyester - Grønn
Topplisten: Golla Accessories Dame
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Golla Digi Gage Green G1144 |
| Merke | Golla |
| Farge | Grønn |
| Type accessories | Vesker |
Mål
| Høyde | 122 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Bredde | 80 mm |
Funksjoner
| Funksjoner | Lomme til minnekort, Håndtak, Vannavstøtende |
Størrelse
| Produktvekt | 32 g |
| Dybde (indre mål) | 25 mm |
Materiale
| Materiale | Plast/Polyester |
Generelt
| Skulderreim | Nei |
| Tilpasset til | Kompaktkamera |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 65,- den billigste prisen for Golla Digi Gage Green G1144 blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste accessories dame for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
BabyMocs Signature Soft Bøyelige Solbriller Khaki 1,5 8 årBabyMocs Signature Soft Bøyelige Solbriller Navy 0 18 md.BabyMocs Signature Soft Bøyelige Solbriller Navy 1,5 8 årBabyMocs Signature Soft Bøyelige Solbriller Khaki 0 18 md.
BabyMocs Signature Soft Bøyelige Solbriller Milk 1,5 8 årBabyMocs Signature Soft Bøyelige Solbriller Milk 0 18 md.GLAS Eyewear Solbrille Chloe Sunglasses BrunGLAS Eyewear Solbrille Chloe Sunglasses Brun
GLAS Eyewear Solbrille Chloe Sunglasses BrunGLAS Eyewear Solbrille Natalie Tinted Readers SvartGLAS Eyewear Solbrille Natalie Tinted Readers SvartGLAS Eyewear Solbrille Natalie Tinted Readers Svart








